"grand slam"

Samoilovs/Šmēdiņš apstājas Longbīčas ceturtdaļfinālā 26.07.2014

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš šonakt piedzīvoja zaudējumu FIVB Pasaules tūres Longbīčas "Grand Slam" ceturtdaļfinālā, ar 1:2 (18:21, 21:15, 13:15) piekāpjoties amerikāņiem Todam Rodžersam un Teodoram Bruneram.

Gulbim Vimbldona noslēdzas ar trīs setu zaudējumu otrajā kārtā 25.06.2014

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis ar zaudējumu noslēdza dalību Vimbldonas "Grand Slam" vīriešu vienspēļu turnīrā.

Nadals devīto reizi triumfē Francijas atklātajā čempionātā 09.06.2014

Pasaules tenisa ranga līderis Rafaels Nadals no Spānijas svētdien devīto reizi karjerā un piekto gadu pēc kārtas kļuva par Francijas atklātā čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra uzvarētāju, ziņo LETA.

Gulbis pusfinālā piekāpjas Džokovičam un noslēdz veiksmīgo French Open 06.06.2014

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis piektdien pusfinālā izstājās no Francijas atklātā tenisa čempionāta.

Gulbis dramatiskā cīņā uzvar Federeru 02.06.2014

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis svētdien Francijas atklātā čempionāta ceturtās kārtas jeb astotdaļfināla mačā skaistā piecu setu spēlē uzveica slaveno šveicieti Rodžeru Federeru.

Federers sakauj Mareju un 34.reizi iekļūst 'Grand Slam' pusfinālā 22.01.2014

Savu 34. "Grand Slam" turnīra pusfinālu trešdien sasniedza šveicietis Rodžers Federers, kurš Austrālijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6-3, 6-4, 6-7 (6:8), 6-3 uzvarēja britu Endiju Mareju.

Samoilovs/J.Šmēdiņš triumfē Maskavas "Grand Slam" 26.08.2013

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Maskavā notiekošā "Grand Slam" turnīra finālā svētdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Samoilovs/J. Šmēdiņš turpina lieliski un uzvar grupā 12.07.2013

FIVB "Grand Slam" turnīru Šveices pilsētā Gštādē teicami turpina Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri šodien uzvarēja apakšgrupas pēdējā spēlē, tādejādi gūstot trešo panākumu pēc kārtas.

Sorokins un T.Šmēdiņš iekļūst Gštādes "Grand Slam" pamatturnīrā 11.07.2013

Gštādē startējis šīs sezonas kārtējais FIVB „Grand Slam” turnīrs pludmales volejbolā. Ar uzvaru kvalifikācijas sacensību otrajā kārtā to sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Ruslans Sorokins un Toms Šmēdiņš, tādejādi iekļūstot sacensību pamatturnīrā.

Latvijas pludmales volejbolisti ar mainīgām sekmēm sāk Šanhajas "Grand Slam" 03.05.2012

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins un Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Šmēdiņš Šanhajas “Grand Slam” turnīru sākuši ar mainīgām sekmēm.